HAKKIMIZDA

Voice of Anatolia Records 2019 yılında müzik yapım şirketi olarak temelleri Muratt Mat tarafından atılmış 2021 yılında ise Voice of Anatolia adıyla Ses, Işık ve Organizasyon faaliyetlerini de kapsayan hizmet ağıyla başta Bursa olmak üzere Türkiye‘nin bir çok kentinde faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan bir organizasyon şirketidir.

Firmamız;

Sanatçı, Dj, Festival, Açılış, Davet ve Düğün, Yemekli Etkinlikler, Ekipman Tedariği, Sahne ve Işık Sistemleri Temini ve Kurulumu, Nişan ve Kına, Doğum Günü ve diğer özel günlerinizde genç ve uzman ekibimizle hayatınızın en önemli anlarında tüm gücüyle yanınızda…

Voice of Anatolia şirketi bünyesinde hizmet veren Voice of Anatolia Records yapım şirketi 356 dijital müzik platformu ile anlaşmalı olarak Dünya‘nın en güçlü müzik dağıtım şirketleri aracılığıyla müzik yapım ve dağıtım şirketi olarak da hizmet vermektedir.

Voice of Anatolia Studio, Albüm yapımı, mix-mastering, enstrüman kaydı, jingle seslendirme, sesli hikaye, radyo tanıtım spotları, reklam kayıtları vb gibi hizmetlerinin yanı sıra uzman kadrosunda yer alan Profesyonel  Producer DJ’ler ile Dj Eğitim Workshopları ile hizmet vermektedir. Bursa’da yer alan Dj Okulumuzla iş garantili projelerde genç ekibimizle yeni adayların eğitim sürecini tamamlıyoruz. Ayrıntılı Bilgi için başvuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.