Voice of Anatolia Bursa Tribo Ekibi çeşitli davet, düğün yada organizasyonların genelinde davetlileri karşılamak amacıyla, bekletme ve başlangıç olarak hizmet sunar.

Yerli ve Yabancı güncel müziklerin çalındığı eşsiz bir müzik şöleni sunar. İyi bir başlangıç için özel günlerinizde benzersiz bir seçim, çünkü iyi bir organizasyon nasıl başlarsa öyle devam eder.

Voice Of Anatolia Bursa Trio Ekibi

Genel olarak kadın müzisyenlerden oluşmaktadır ekibin Türkçe’de 3’lü anlamına gelen Trio adından da anlaşıldığı üzere 3 müzisyenin bir araya gelmesiyle meydana gelen müzik grubudur.

Günümüzde bu sayı 4-5 kişiye kadar yükseltilmektedir. Böylelikle müziğin performansın kalitesi de o derece artmaktadır.

Hatta bu ekibe bir de solist ekleyerek canlı sahne performansı yaparak güzel bir orkestra meydana gelebilir.

Ekip genel anlamda: Yan Flüt, Keman, Çello, Gitar Viyolonsel, Trompet, Saksafon, Trombon, Tumba, Bango, Akordeon, Kontrbas, Piyano gibi enstrümanlarla performans gerçekleştirilir.

Ne tür müzik yapılacaği bilgisi ulaştıktan sonra ekibimiz doğru enstrümanistlerden oluşacak mutlak kadroyu size önerebilir yada sizde bu tercihi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Şöyle düşünün, bir davete katıldığınız da sizi müziğiyle karşılayan müzisyenleri gördüğünüzde eminiz ki mutlu olacaksınız müzikalite kadar karşılama da çok önemli performansı gerçekleştiren müzisyenin kıyafeti, duruşu, mimikleri hatta makyajı bile çok önemlidir.

Sizde bu anlamlı gününüzün güzel geçmesi için profesyonel kadromuzdan bilgi alabilir Voice of Anatolia’nın başarılı Trio Ekibi kadrosu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizde organizasyonlarınız Bursa Trio Ekibine yer vermek istiyorsanız İletişim sayfamızdan yada Etkinlik Planlama sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Müzisyenler sayfamızdan Trio Ekibimizi inceleyebilirsiniz.