Bursa’da Dj Eğitimi

Voice of Anatolia Records, kendi müziğini Dünya’ya duyurmayı hedefleyen yeni öğrencileriyle tanışmayı hedefliyor… Ableton Live, FL Studio, Presonus Studio One ve Cubase uygulamaları ile Müzik Prodüksiyonu eğitimleri hakkında bilgi almak için destek merkezimiz ile iletişime geçebilirsinizi.

Performance DJ’liği eğitim workshoplarımız Pioneer ürünlerinin son sistem ekipmanları ile uzman isimler tarafından Bursa‘da Acemler’de yer alan studiomuzda gerçekleşmektedir. Eğitimlerimiz birebir eğitimler olup, iş garantili projelerde bizimle yer alma fırsatı sunduğumuz ekibimizin bir parçası olmak için hemen bilgi alabilirsiniz. Voice of Anatolia, 2022-2023 Dj Eğitim Workshoplarımızın kayıt dönemi başladı konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için WhatsApp Destek Hattımıza mesaj bırakabilirsiniz.

Workshop akabinde doğru ekipman seçimi konusunda size danışmanlık yaparak yönlendiriyoruz. Dj eğitiminde doğru müzik seçimi, doğru müzik tarzı ve arşivi konusunda da bilgi verilmektedir.

Eğitimler Acemler’de bulunan stüdyomuzda performans Dj liği ve Müzik Prodüksiyonu alanlarında Muratt Mat ve Hüseyin Çelik tarafından eğitim alarak eğitim sürecini tamamlayacaktır. Eğitimin ardından sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir