Firma seçimi yaparken, ekiplerin performanslarını değerlendirebileceğiniz örnek çalışmaları da değerlendirebilirsiniz. Bunun için görüştüğünüz DJ’lerin önceki işlerine dair bir portfolyo istemenizi öneriyoruz. Anlaşacağınız DJ’in eski performanslarını inceleyerek size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Düğün günü sınırsız bir eğlence için “eğlendirmeyi bilen” bir profesyonel şart Birçok DJ, keyifli müzik listelerinin yanı sıra interaktif sahne performansıyla da dikkat çekiyor. Böylece hem size hem de davetlilerinize düğün günü eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Konsept düğün yapacak çiftlere iyi bir haberimiz de var. Eğer siz de düğününüzü bir konsept çerçevesinde şekillendirmek istiyorsanız, birçok DJ’in de bu bütünün bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik yalnızca müziklerle değil! Birçok profesyonel, konsepte uygun kostümleriyle düğününüze kalıyor. Böylece her detay uyum içinde oluyor.

Tabii bütçeniz de anlaşacağınız firmayı seçerken önemli bir etken. Firmalarla görüşürken fiyatlandırmayı neye göre yaptıklarını öğrenmenizde fayda var. Birçok firmanın performans süresi, etkinlik türü ve müzisyen sayısına göre bir hesaplama yaptığı ipucunu da verelim.

Düğün müziği firmalarına dair detaylardan bahsettik. Sizin için uygun firmayı, seçtiğiniz özelliklere göre filtreleyerek bulunduğunuz sayfada listeleyebilir, ilginizi çeken ekiplerle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir