Bursa Dj Kursu, Bursa DJ Okulu - Voice of Anatolia Dj Kursu

Bursa’da uzman kadrosuyla hizmet veren ” Bursa Dj Okulu ” yeni dönem dj eğitim kursları kayıtları başladı.

Öncelikle Bursa DJ Okulu profesyonel bir kadroya sahip olan uzman isimlerden oluşan bir dj workshop’dur. Türkiye’nin bir çok şehrinde performanslar sergilemiş deneyimli isimlerdir.

Tercihimiz, bu işe gönül vermiş kişiler, sadece zaman doldurmak yada bir heves uğruna bu kursa dahil olmak isteyenler değil eğitimlerimizi profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. Pioneer, Denon, Technics, Sennheiser gibi profesyonel Dj Setup ve Kontroller ile sağlıyoruz. Haftalık kurs planlamamız okulumuzun planlanmasında istisnai durumlarda sizin müsaitlik durumlarınızı da dikkate alarak planlama sağlayabiliyoruz.

Eğitim içeriğimizde, cihaz kurulumu, sahne duruşu, mixing, ritim bilgisi, ekipmanların tanımı, teknik ve teorik bilgilerin yanı sıra müzik arşivi ve tarz bilgisi de öğreniyorsunuz. Derslerimiz birebir dersler halinde gerçekleşiyor performans djliğinin yanı sıra aslında genel müzik bilgisine de sahip oluyorsunuz ayrıca kontroller ile etkileşimli çalışan rekordbox, serato, traktor dj, virtual dj gibi uygulamlarıda öğrenmiş oluyorsunuz.

Diğer eğitim kuruluşlarından bizi farklı kılan bir artımız ise; iş garantili projelerde yetiştirdiğimiz Dj adaylarını  değerlendiriyoruz. Bursa DJ Okulu hayallerinize adım adım ulaşmanızı sağlıyoruz. Voice of Anatolia Records müzik yapım şirketi ile prodüksiyon eğitimlerini tamamlamış adaylarımızın eserlerini milyonlara ulaştırma olanağı sunuyoruz.

Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım ?

 • Aday başvuruları için whatsapp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
 • Bize Ulaşın sayfasından direkt irtibat numaramızı arayabilir bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

Kayıt Olmak için hangi şartları sağlamalıyım ?

 • Kayıt işlemi için öncelikle DJ’liği bir heves, hobi mi yoksa gönül verip meslek olarak icra etmek isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.. Biz tercihen uzun vade bu işi yapmak isteyen adayları tercih ediyoruz.
 • 18 yaşını doldurmuş olmanız bizim için yeterli kriter.
 • Firmamız, madde kullanımı konusunda oldukça hassas bu konuda katı kurallarımız var kesinlikle madde kullanan adaylarla çalışmıyoruz.

Ekipman almam gerekiyor mu ?

 • Eğitim süresi boyunca stüdyomuzun ekipmanları ile eğitim alacaksanız. Dj’liğe meslek olarak bakan adaylarımız pratik yapmak ve ekstra işler yapabilmek için cihaz temin edebiliyor.

Dj Eğitimi Kaç saat sürüyor, Ne kadar Süre’de öğrenebilirim ?

 • Aslına bakarsanız kurs planımız 4 kur’dan oluşuyor. İlk kur 22 saat ancak size hiç bir kurs 22 saatte dünya’ca ünlü bir dj olacağınızın garantisini veremez, vermemeli.
 • Bu sizin yeteneğiniz ve müzik kulağınızla alakalı bu işi gerçekten istiyorsanız harika işler çıkarabilirsiniz.
 • Sadece bir kur ile sahnelere çıkan isimler olsa da, tam manasında bu işi yapabilmeniz için bizim önerimiz 4 kur’uda almanız.

Dj’lik eğitimini kim veriyor ? Belge verilecek mi ?

 • Uzman eğitim kadromuzda Dünya’nın ve Türkiye’nin bir çok şehrinde sahne performansları gerçekleştirmiş DJ müzik prodüktörlerimiz var,  Muratt Mat, Furkan Ülker ve Kemal Nalbant eğitim veren uzmanlarımızdan. Uzman tercihini siz yapabilirsiniz derslerinizde sadece bir uzman arkadaşımız yer almaktadır.
 • Voice of anatolia Bursa Dj Okulu Begineer DJ sertifikası firmamız tarafından eğitimi tamamlamış adaylarımıza kurs bitimi takdim edilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir